Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Mam kompa 2 gb ramu i ddr2 dual core processor 44000+ 2.22 Ghz

 

oj nie laguje sie tak ze sie nie da grac tylko muli a musi byś jakiś sposób tylko nie mówić mi ze mam grafike na low zmienić i wszystko na minimalne bo już to zrobiłem przeszedłem juz w tryp gracza czyli wyłączyłem co sie tylko da z programów by nie lagowały i jak włącze gta IV to jest napisane ze bierze 1,40GB ramu czyli jest jeszcze miejsce ale mam słabom kartę graficzną co to nie znaczy ze nie ma sposobu bo wiem ze ejst bo mój kolega grał na bardzo słabym kompie i mówił mi ze zainstalował specjalne programy (pewnie chodziło mu o patch) i dlatego mu sie słabo lagowało a ja mam lepszy komp od nie go wiec jak ja bym zainstalował to co on to bym juz nie miał lagów

 

Jaki chcecie jeszcze jakieś info o kompie Pisać

 

 

zanim napiszesz Odpowiedz (czyt)

 

 

1:kolega mówił mi ze nie pamięta co instalował za programy

2:nie mówić mi ze sie nie da już nic zrobić bo sie da napewno

3:nie gadać mi nic o mojej ortografii bo nie oto tu chodzi

4:to już nie koniecznie ale jak dacie rade to nie piszcie mi takiego czegoś

masz tu se poszukaj i link bo to to nie jest odp

 

 

 

morze by ktoś mi pomógł zrobić commandline.txt na słabego kompa pliss

Edytowane przez ProAntyCHeats
Opublikowano

Oczyść kompa ze zbędnych śmieci zdefragmętuj i powinno być lepiej ;)

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Opublikowano

Masz trochę słaby sprzęt.Wyczyść kompa ze zbędnych śmieci tak jak up pisał.

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...